Ibirapuera Park House Villa

  • The lagest option:
  • 4 gjester
  • 2 senger
  • 1 soverom

På Ibirapuera Park House Villa befinner du deg kun en 17-minutters spasertur fra Parque Ibirapuera og i nærheten av Skye.

Villaen ligger i Moema området i São Paulo en 11-minutters kjøretur fra Congonhas lufthavn flyplassen. Du vil være noen få skritt fra Flaggmonumentet og 2 km fra Itau Numismatica Herculano Pires museum. Gjestene kan smake på brasilianske og sydamerikanske retter i grill Coco Bambu som ligger nær villaen. Villaen ligger et par minutter med bil fra Avenida Paulista.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Ibirapuera Park House Villa São Paulo
Suite Dupla Em Frente Ao Parque Ibirapuera
pris kun for mobil

Suite Dupla Em Frente Ao Parque Ibirapuera

5 m fra overnattingsstedet
Get A Flat - Casa Luxuosa Vila N. Conceicao
pris kun for mobil

Get A Flat - Casa Luxuosa Vila N. Conceicao

944 m fra overnattingsstedet
Casa 1Dorm Ibm Ibirapuera
pris kun for mobil

Casa 1Dorm Ibm Ibirapuera

5.0
Skikkelig 0 anmeldelser
1.6 km fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    7 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    6 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi på rommene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    På rommene

    • Minibar
    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    På soverommet

    • Elektriske tepper

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Parkettgulv

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 11:00 til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Er det noen landemerker i nærheten av Ibirapuera Park House Villa?
      Du kan besøke Flaggmonumentet, som ligger i nærheten av Ibirapuera Park House Villa.
    • Hvor mye vil det koste å bo i Ibirapuera Park House Villa?
      Leien på Ibirapuera Park House Villa starter på $82 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Ibirapuera Park House Villa?
      Gjester på Ibirapuera Park House Villa bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 12:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Ibirapuera Park House Villa?
      Restauranter i nærheten av Ibirapuera Park House Villa inkluderer Jd Gastronomia og Dine's.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    7 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    6 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Ibirapuera Park House Villa São Paulo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk